HusqvarnaVIKING Huskylock S15 mudeli 2-niidiliseks õmbluseks niidistamine

Overlok HusqvarnaVIKING Huskylock S15

Overlok HusqvarnaVIKING Huskylock S15 on tavaniidistusega, tugev metallkarkassil koduoverlok. Kompaktne, aga tubli overlok ehk ääristusmasin - õmbluste valik on olemas igale materjalile. 
15 erinevat pistet sh.  pöördpalistus, 4-niidi äärestus, 3- niidi piste kitsalt või laialt, rullpalistus. Diferentsiaaletteanne on reguleeritav, tänapäevaste kangaste õmblemisel on diferentsiaalsööde väga vajalik, selle abil saad vältida kudumite ja veniva kanga servade lokkimist ja välja venimist, saad korraliku ühenduse, serva. Samas vajadusel saad seadistada selle abil overloki näiteks õhemat kangast krookima.
Lihtne niidistus, värviskeemi abil, igal niidil on oma värv, järgides värviskeemi saab masin õieti niidistatud. Õmbluskiirus kuni 1300 pistet/minutis. Reguleeritavad on piste pikkus, ehk piste tihedus, lõikelaius ja pressjala surve.
Tänu pressjala reguleerimisnupule saad õmmelda nii õhemaid kui paksemaid kangaid. Vabavars , et oleks mugav püksisääri, varruka otsi jt. väikseid esemeid õmmelda. Kaasas on prahisahtel, tarvikute karp ja tolmukate masinale. Kaasas on ka niidistuse DVD

HUSKYLOCK™ s15 masin on ehitatud tegema suurepäraseid 2-3-4-niidilisi ääristusi kõigile kangatüüpidele, alates venivast trikotaazist kuni siidini. Pressjala lisatõste funktsioon võimaldab ääristada ka pakse materjale. 
Elektrooniline kiiruse kontroll, õmmeldes aeglaselt või kiiresti, piste jääb ikka korralik, elektrooniline nõelajõu kontroll tagab, et masinaga saab ühtviisi hästi õmmelda ühukesi ja ka paksemaid materjale, tihedamaid ja hõredamaid. Nõela läbistusjõud reguleeritakse alati optimaalseks. 
Broźüür

Lisa ostukorvi369 €