(Saksa keeles, kuid väga hea videomaterjal niidistamiseks!)

Pfaff Hobbylock 2,0 overlok, klassikaline niidistus

Overlok Pfaff Hobbylock 2,0 on klassikalise niidistusega koduoverlok, ääristusmasin. Niidistus käib värvikoodide järgi, mille abil on seda lihtne teha.
Lihtne ja soodsama hinnaklassiga metallkarkassil overlok, ideaalne Teie tavalise koduõmblusmasina kõrvale, eriti, kui õmblete palju trikotaaźi ja ääristamist vajavaid kangaid.
Kasutades nelja-niidilist õmblust, õmbleb masin detailid kokku, samal ajal lõikab ära liigsed õmblusvarud ja ääristab kanga serva.
Riide ääred ei hargne enam kunagi ja õmblustööl on alati professionaalne välimus. Hobbylock 2.0 õmbleb nii ühe kui ka kahe nõelaga ja omab diferentsiaalsöödet. Õmmeldes tänapäevaseid erinevaid materjale on diferentsiaalsööde asendamatu, saab reguleerida masina nii, et see venivaid kangaid ja kudumeid välja ei venita, või just teha masinaga krookimist, dekoratiivset kangaserva. Overlokil Pfaff 2,0 on 15 erinevat pistet, 
3- ja 4-niidiline lai ja kitsas overlokõmblus,
tagasikeeratud 3-niidiline pöördpalistusõmblus
2-niidiline kahekordne overlokõmblus, laialt ja kitsalt. 3-niidiline pöördpalistusõmblus.
Vabavars - asendamatu, kui on vaja õmmelda varruka otsi, püksisääri vm. torujaid esemeid ja väiksemaid töid.
Reguleeritav on piste pikkus, ehk siis kui tihedana õmblus jääb. Samuti saab reguleerida pressjala survet, mis on eriti oluline venivate, kudumite ja paksemate materjalide puhul. 
Elektrooniline kiiruse kontroll - saad nii aeglaselt kui kiiresti õmmeldes ilusa piste.
Niidipingete vabastus - niidistamiseks tõsta pressjalg üles ja kõik niidipinge regulaatorid on pingevabad.
Innovaatiline Saksa disain. Ekstra pressjala tõstekõrgus, mugav õmmelda paksemaid materjale ja kangast pressjala alla panna. Elektrooniline nõelajõu kontroll - masin suudab ühtviisi hästi õmmelda õhemaid ja paksemaid, hõredamaid ja tihedamaid kangaid. Kaasas universaalne presstald, millega saab õmmelda kõiki seadistatavaid pisteid, kiirkinnitusega presstald ja lisavarustusena on võimalik tellida erinevaid pressjalgu, näiteks kummipaelajalg, pärlijalg, krookimisjalg, pitsijalg, kantimisjalg, paelajalg. Ära keeratav, ehk deaktiveeritav ülemine nuga. Niidinuga - pole vaja otsida kääre, masina küljes on niidinuga, mille abil on mugav õmbluse lõppedes niidid lõigata, see tagab alati ka õige niidipikkuse, et uuesti õmblemist alustada. Sisse-ehitatud kandesang, masina tõstmiseks ja transpordiks. Prahisahtel on kaasas, käib masina külge, et korjata kokku õmbluslõikuse jäägid. Turvalukustus - masin õmbleb ainult kinnise esikaanega.
Mudelite omaduste võrdlus
Lisa ostukorvi429 €
#pfaff #overlok #Hobby2,0 #overlok #koduoverlok #ääristusmasin #kompaktneoverlok