Teenused

Kui vajad masintikkimisfaili - näiteks oma pildist, lapse joonistusest, enda graafilisest kavandist vms. - siis saada pilt digitaalsena meile ja anna teada, mis mõõdus (millise suurusega raamis) Sa seda tikkida soovid. Samuti on vaja teada, millise masinaga Sa tikid, ehk milline failiformaat on vajalik salvestada, et Su tikkimismasin seda loeks - näiteks .vip, .jef, .xxx, .pec jne. 
Võimalik on teha ristpistes tikandeid, visandeid, ehk nn. õmbluspistetega joonistusi, aplikatsioontikandeid, kombineerituid, klassikalisi jne.
Mõned näited:
Tellimistingimused

Veebipoe www.fqdesign.eu (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ FQDesign (registrikood 12112313), Asukohaga Lembitu 2a, Võru. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo müügitingimused kehtivad veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.
Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.
Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.
Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
Teave kauba kohta on esitatud veebipoes vahetult kauba juures.
Tellimuse vormistamine:

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, tasuda saab pangalingi kaudu või arvega, mis saadetakse e-posti aadressile, tasumiseks arveldusarvele.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest veebipoe arvelduskontole.
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. 
Kohaletoimetamine:
kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Soome (mujale kokkuleppel)
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Kauplus suudab enamasti tellimuse teele panna kolme tööpäeva jooksul. Kui mõni kaup on pikema tarneajaga, ehk tellimisel - siis on vastav info toote juures.
Taganemisõigus
Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul
Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, e-posti aadressile hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).
Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.
Pretensiooni esitamise õigus
Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale.
Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.
Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates ekirja aadressile fqdesignou@gmail.com või helistada telefonil: 5500986.
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest veebipood vastutab, parandab või asendab veebipood puudusega kauba.
Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.
Otseturustus ja isikuandmete töötlemine
Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.
Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
Vaidluste lahendamine Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile fqdesignou@gmail.com
Kui ostja ja veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.
Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Catania jõulud - siin on õpetused 9 erinevat.

Kui soetad meilt Catania jõulukollektsiooni lõngakomplekti, siis õpetused, kuidas heegeldada leiad siit: //media.voog.com/0000/0048/8040/files/%C3%95petused_Catania%20j%C3%B5ulud_l%C3%B5ngakomplektile_2021%20booklet%20pdf.pdf
Juhul kui soovid õmblustehnikat soetada liisinguga - siis koostöös Holm pangaga, ehk Liisi liisinguga on see lihtne.
Lisa ostul märkuste lahtrisse enda liisingu soov - saadame Sulle meilile järelmaksulepingu lingi. Nii ei pea Sa meile enda tuludest, kuludest üldse aru andma, vaid saad iseteeninduses diskreetselt asjad aetud. Mugav, kiire ja lihtne! 
Oma õmblustehnika eest on vaja hoolt kanda. Täpsed juhised, mida teha leiad oma masina kasutusjuhendist. Siin on video overloki puhastamisest ja hooldamisest.
KASUTUSJUHENDID  Kuidas teha fotost tikandit?
Juhend on tikkimisprogrammi Premier+2 Ultra põhjal:
https://www.flipsnack.com/595FACEEFB5/fototikand.html

Kuidas teha tikkimisprogrammiga Premier+2 Extra sõnapilve tikandit ehk WordSculpt tikand:
https://www.flipsnack.com/595FACEEFB5/premier-2extra-tikkimisprogramm-s-napilve-tegemine.html

Kuidas tikkimisprogrammiga Premier+2Extra aplikatsiooni teha - juhend:
https://www.flipsnack.com/595FACEEFB5/premier-2extra-tikkimisprogramm.html