Miks võiks vaadata just HusqvarnaVIKING kaubamärgi poole, kui plaanid soetada väga head õmblusmasinat?

Juba aastast 1872 on just Husqvarna see, kes toob õmblusmasinate turule innovatsiooni ja väga palju uudseid lahendusi! "Keeping The World Sewing"

Mõned näited:

*ÕMBLUSNÕUSTAJA MASINAL – nii lihtsana VAID Husqvarna masinatel. Seda on nii lihtne kasutada ja saad alati suurepärase õmblustulemuse. 

Valid lihtsalt kangatüübi – üks nupuvajutus (7 põhilist tüüpi on olemas, õhukesed ja paksud tavalised ja venivad ning nahk) ja valid õmblusoperatsiooni, mida soovid teha – üks nupuvajutus (taas 7 põhioperatsiooni – ühendused, äärestused, nööpauk) ja masin annab sulle parima piste ja selle seaded ette! 

Seaded on ekraanil väga kergelt mõistetavad – nõela suurus on tähistatud numbriga, nõela tüüp, piste pikkus ja laius on millimeetrites paigas (soovi korral muudetav), pressjala soovitus on pildina/tähena, tugikanga vajadus/soovitus on arusaadava ikoonina, niidipinge soovitus ja pressjala surve soovitus, kõik on Sinu jaoks olemas. Milline piste välja näeb – näed ekraanil.

*EKSKLUSIIVNE SENSORSÜSTEEM – masin saab aru, kas kangas on õhuke, paks ja tihke kangas, või üleminek ühelt teisele ja muudab pidevalt vastavalt vajadusele pressjala survet! 

deLuxe™ STITCH SYSTEM - korralik piste, tulemus kanga mõlemal poolel

*SUURED TÖÖALAD/ÕMBLUSPINNAD - nõelasilmast paremal lausa 25cm tööala

*POOLIMINE KA LÄBI NÕELASILMA! Ülimugav, kui poolniit saab otsa, siis ei pea masinat eraldi poolmimiseks niidistama, vaid saab poolida nõelasilmast pealmise niidiga! (metallpressjalaga). Kõik Opal mudelid, Sapphire ja Designer mudelid.

*VABAKÄE TIKAND/TEPPIMINE – mudelil Sapphire näiteks saad selleks kasutada kasvõi igat pistet!

*ILMA PEDAALITA ÕMBLUS – paljudel mudelitel, vajuta start nuppu ja masin hakkab õmblema, vali stopp nupp ja masin jääb seisma, õmbluskiiruse valid ise, see on muudetav.

*BBB – täiuslikult ühtlane nööpauk – mõlemad nööpaugu servad õmmeldakse samas suunas, sensoriga ühe-etapiline nööpauk (loomulikult võimalik ka manuaalselt teha nööpauku) 

*MÄLU – talletamaks oma tehtud lemmikpisteid või tähekombinatsioone/sõnu. 

Otse loomulikult on sellised mugavused nagu nõela asendi muutmine, pistete peegelpildid, sõlmpiste, nõel all/ülal funktsioon, niidistaja, pressjala ekstra tõstekõrgus, automaatne poolniidi üles toomine jms. elementaarne ja masinatel olemas! 

Palju on veel suurepäraseid ja tööd lihtsustavaid võimalusi ning funktsioone, kuid mudeliti on need erinevad. Täpsemalt saab aimu, kui tutvuda huvipakkuva mudeli tootelehega. 

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Kui eelarve on väga väike, kas siis ainuke võimalus ongi käsitsi õmmelda?

Järgmine

Õmblusmasina nõeltest.

Jaga seda artiklit