UUS kompaktsem, paljude pistetega overlok saadaval!

Pfaff kaubamärki kandev uus Admire 1000 overlok-õmblusmasin on nüüd saadaval
Tuliuus mudel, nagu pildilt näha on välimuse osas sama kujundus, värvitoon, mis suuremal sõsarmudelil AdmireAir5000. Kui sa aga kallimat õhkniidistusega mudelit ei soovi, siis ongi heaks valikuks pisem Admire 1000 mudel. Nagu öeldud, Pfaffi suurtest mudelitest kompaktsem, aga siiski väga paljude võimalustega tubli masin. Admire 1000 saad kasutada 4, 3 ja 2 niidilisena. Võimalik on niidistada ja seadistada kokku 16 õmbluse jaoks, (õmblused viimistlusteks, dekoratiivseteks
õmblusteks, kangaservade viimistlemiseks, tagasikeeratud servadeks ja muud).
Võrreldes Hobby mudelitega on nüüd täisjuurdepääs haarajate niidistamiseks, nii vasak kui ka parem esikate avanevad, et tagada täielik mugav juurdepääs
haarajate alale, muutes niidistamise ülilihtsaks.
Integreeritud õmbluste juhik - nagu ka uus Husqvarna overlok Amber S100 sai omale õmblusserva juhiku, on ka sel Pfaffil reguleeritav juhik, mis aitab õmmelda ideaalselt sirgeid õmblusi ja servi.
Diferentsiaalsööde - nagu ikka, ilmas elleta tänapäevaseid materjale ei õmble, tänu diferentsiaalsöötele on õmblused täiesti ühtlased – ei mingit venimist ega moonutusi kudumite servadel, ega peenemate kangaste kokkukrookimisi.
Samas, kui sa soovid just taotluslikult kangast krookida või serva laineliseks teha - siis seda funktsiooni saab just selleks kasutada.
Ohutuslukustus - elementaarne, takistab masinal õmblemist, kui esikate on avatud.
Eelniidistatud, nagu ikka Pfaff mudelid, et võtad masina karbist välja ja niidistus on tehtud, õmblemist on lihtne alustada. Samuti on niidivahetus lihtne sõlmides (ära ainult unusta, et enne nõelasilmast läbiviimist lõika sõlm ja vii niit ise nõelasilmast, mitte ära tõmba sõlmega)
Reguleeringu- ja värvikoodi järgi niidistamine - teada tuntud hea funktsioon, jälgi vaid iga niidi puhul värviskeemi ja masin saab õieti niidistatud.
Reguleeritav niidipinge loomulikult - niidipingete reguleerimisratastel on ka värvikoodiga tähistatud. 
Reguleeritav on ka pressjala surve, ikka selleks et tagada sujuv kanga etteandmine erinevate kangapaksuste jaoks (kudumid, mittevenivad, paksemad, õhemad). Reguleeritav üleserva lõikelaius, õmbled korralikud servad paljudele kangatüüpidele- saad muuta seda, kui kaugelt nuga kanga ääre lõikab.
LED valgustus - optimaalne nähtavus LED-valgustusega, teisiti tänapäeval ei saagi.
Ideaalne õmbluste moodustumine teie kasutatava niidi ja tehnika jaoks.
2-niidilise õmbluse konverter, saad õmmelda 2-niidilisi õmbluseid - dekoratiivsed palistused. Ühendus 2-niidilise õmbluse konverteriga on äärmiselt lihtne.
Reguleeritav õmbluspiste pikkus - määrata saab muidugi ise piste pikkuse ehk tiheduse erinevatele kangastele ja tehnikatele.
Prügikast - kinnitatav prügialus kangaäärte kokkukorjamiseks on kaasas, puhtam töökoht.
Niidinuga - mugav sisseehitatud niidinuga niidiketi katkestamiseks, nagu õmblusmasinalgi - jätab piisava pikkusega niidiotsad uue õmbluse alustamiseks.
Liigutatav nuga - spetsiaalsete overlokitehnikate jaoks saab ülemise noa ära keerata ehk deaktiveerida. 
1300 õmblust minutis - säästad aega, kui õmbled lihtsamaid töid täiskiirusel (varasemalt on olnud ka ca 1100p/min masinaid)
Universaalne standartne pressjalg - masinale on lisatud universaalne standartne pressjalg, sellega saad õmmelda kõiki pisteid, 4-niidilisi, kolme niidilisi, kuid pressjala kinnitus on lihtne ja kiire, et saab kasutada ka lisapressjalgu eritehnikateks (näiteks on võimalik soetada kummipaelajalga jt.) 
Sisseehitatud tarvikute hoiuruum - väga mugav pisiasi, saab hoida oma lisanõelad, konverteri, pistepiigi ja tolmuharja korralikult käeulatuses overlokmasina esikaane sees. Tellida saad selle uue asjaliku koduoverloki siit: https://fqdesign.voog.com/.../overlok-pfaff-admire-1000-uus

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Netist leitud "nipivideo" või korralikud töövahendid?

Järgmine

Abiks Pfaff õmblusmasina valimisel

Jaga seda artiklit