Netist leitud "nipivideo" või korralikud töövahendid?

Netiavarustest võib leida ka väga häid nippe ja õpetusi, kuid kõik "nipid" kindlasti ei lihtsusta tööd, ega ole asjalikud
Miks Sa ei uuri mugavate lisatarvikute võimalusi? Selline oli esimene mõte, kui nägin tuttava seinal ülal oleva "nipi" pildiga videot- kus õpetatakse, et kummipaela saab õmmelda kahe pliiatsi ja teibi abiga... Ütleme nii, et käsitsi juhtides ja hoides saaksid kiiremini, kui aretada neid pliiatseid...
Õmblusmasinale on olemas spetsiaalne kummipaela pressjalg - just selleks tööks välja mõeldud ja disainitud! Sellega saab paela isegi erineva tugevusega kasutada, kas rohkem pingule või vähem, mida "pliiatsinipiga" teha ei saa. Hinna poolest on selline tavaline pressjalg soodne, nn. tavapressjalgade hinnaga. Mitu pliiatsit ja tugevam teibirull võib minna sama kalliks, või isegi rohkem, samas peaks iga kord neid masina külge "aretama". 
Spetsiaalne pressjalg aga käib masina külge ühe sekundiga (kiirkinnitus). 
Õige pressjala saad töö lõppedes lihtsalt eemaldada ja uue vajaliku alla panna - ülikiire ja puhas. "Pliiatsinikerdust" on palju tülikam eemaldada, rääkimata sellest, et teip jätab masinale inetud liimijäljed, mis vajavad puhastamiseks aega, kui korralikult maha ei saa, hakkab kangas sinna takerduma, või määrduma.
Ühesõnaga kõik "nipid" pole puhas kuld, mida järgi proovida, tihti on keegi juba imelihtsa ja toimiva leiutise valmis teinud.

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Kas tikkimismasinal peaks olema traageldus?

Järgmine

UUS kompaktsem, paljude pistetega overlok saadaval!

Jaga seda artiklit