Uus raamat! Õpik kuduma õppimiseks algajale

See lõhn, kui võtad kätte tuliuue raamatu ja avad selle uudistamiseks, see on maailma parim... Või noh, olgu peale, see on vähemalt sama hea kui värske espresso, maasikate ja sirelite aroom... ja pojengide ja suvevihma järgne värske lõhn... 
Igatahes tuttuusi raamatuid on saadaval!
Saara kirjastus on välja andnud just nüüd raamatu "Kudumine" - see on kasutatav käsitöö õpikuna 4. - 9. klassis, aga see on täiesti ideaalne ka alustajale kudujale ning iseõppijale!
Samas kõik need, kes juba kududa oskavad leiavad ikka jälle omale mõne uue nipi või töövõtte.
Lisaks leiate poe raamatuletist teada-tuntud klassikud nagu "Heegeldamine" ja "Tikkimine. Väike rahvarõivaõpetus". Samuti kasutatavad õpikuna käsitöötundides, on kooskõlas õppekavaga, aga suurepärased ka kõigile huvilistele, kes tahavad ise õppida.
Loomulikult on olemas paljud vanad lemmikraamatud, nagu "Koome Haapsalu salli", "Koome pitskeidi", palju raamatuid sallimustritega, kirivööd, "Silmuskudumine 3", mida võib nimetada labakinnaste piibliks jne. 
Tänapäeval, kui kõik on internetist leitav ja arvutiekraanilt vaadatav, kas paberraamatul on veel mõtet?
Kindlasti on - raamatust on hea rahulik omas tempos õppida, lisad pooleli jäänud kohale järjehoidja, tood vardad ja lõngakera, proovid ise kududa- loed edasi, proovid jälle...
Raamatut on mõnus sirvida, trükivärviga mustrite värv ei sõltu erineva seadme ekraani seadistusest...
Raamatut on ka hilja õhtul mõnus lugeda, kui ekraan seevastu segaks sinu peatset head und...
Õpperaamatud, käsitööraamatud, esemete ajalugu ja päritolu tutvustavad raamatud - need on paberkujul endiselt asendamatud ja ka väärt kingituseks käsitööhuvilistele.

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Abiks Pfaff õmblusmasina valimisel

Järgmine

Kas tead, millal hakati Pfaff õmblusmasinaid tootma?

Jaga seda artiklit