Värvirohke kaelussall - kuidas teha?

Täiesti villane, lustakas ja värvikirev kaelus - väga sobiv projekt algajale. Ehk kuidas kududa kaelussalli.
Kõigepealt on vaja lõnga ja vardaid - vardad vali 3,5mm - 4mm suurusega, oleneb sellest, kas kood tugevamalt või lõdvema käekirjaga. Lõngaks on seekord 100% villane Anchor 10m tikkimislõng! Miks? Sellel on VÄGA suur värvivalik, vihis on 10m, nii jäävad värviüleminekud kiired ja värve saab lisada palju.
Kasutatud on kõiki toone: https://fqdesign.voog.com/pood/mulineed-ja-longad-kasitsi-tikkimise-tarvikud/anchor-tikkimislong-100-villane-vihis-10m-erinevad-toonid
- igast toonist vajad 1tk.
Loo varrastele üles 100 silmust. Koo alati parempidiselt, värvide järjestus tee selline nagu endale meeldib, pildiloleva salli juures on sarnased toonid ritta seatud värviüleminekute järgi. 
Kui kõik toonid on kootud (viimasest koo ca 2 rida, et jätkuks lõnga ka kokkuõmblemiseks), siis koo silmused maha ja õmble sall torujaks kokku. Sallil on iga lõnga jätkamine tehtud nähtavaks, dekoratiivseks, et kõik sõlmed on toodud väljapoole nähtavale. Võid ka lõngaotsi peita, või just kõik sissepoole jätta - maitse asi. Igatahes on selline imelihtne kudumisprojekt suurepärane alustajale kudujale ja sall ise on väga soe ning väga pehme!

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Millal ülemist riidesöötjat kasutada?

Järgmine

Husqvarna VIKING on valikusse lisanud uued õmblusmasinad

Jaga seda artiklit