Kas mulle on vaja IDT süsteemiga õmblusmasinat?
Teed Sa näiteks lapitööd?
Õmbled tihti libedaid ja kapriisseid kangaid?
Õmbled kokku väga erinevaid kangaid?
Õmbled mitmeid kangakihte?
Õmbled trikotaaźi?
Õmbled triibulisi, geomeetrilisi jm. mustreid kokku ja vajad äärmist täpsust?
Kui Sa vastad jaatavalt mõnele neist küsimustest, siis vastus on JAH sa vajad IDT süsteemiga õmblusmasinat!
See teeb su töö nii palju lihtsamaks ja perfektsemaks! Mis asi see IDT siis on? See on algselt vaid Pfaff õmblusmasinatele loodud ja nende poolt patendeeritud tehnoloogia, topelt riidesöötmissüsteem. (Täna kasutusel ka teatud Singer mudellil, valdavalt siiski vaid Pfaff´idel)
Lisaks sellele, et masin veab söötehammastikuga riiet edasi altpoolt, nagu enamik masinaid, on IDT süsteemiga masinal ka riide edasivedu ülevalt poolt! Ehk siis kokku õmmeldavad kangad liiguvad väga ühtlaselt ja täpselt sama palju pressjala all edasi.
Mis teeb just Pfaff masina topelt riidesööte süsteemi heaks on see, et ülemine riidesöötja on kohe masinale külge integreeritud. Seda saab vajadusel vaid ühe lihtsa liigutusega deaktiveerida.
Olemas on ülemist riidesööte süsteemi ka eraldi seadmena ostmiseks, paigaldada saab päris mitmetele mudelitele, aga need eraldi seadmed on alati oluliselt suuremad ja niiöelda "kobakamad". Samuti nende paigaldamine ja uuesti ära võtmine kulutab aega ja on ebamugavam kui originaalset masina küljes olevat aktiveerida/deaktiveerida.
Kommentaarid