UUS Husqvarna Viking Sapphire 85

Tuliuus mudel Sapphire 85, HusqvarnaVIKING tikkimis- ja õmblusmasin. Kõige esimene tikandi proov ja mulje. Kuidas seda kirjeldada?
Ütleme nii, et meestele on väga lihtne ühe lausega asi ära seletada, kui võrdleme odavat "no-name" mutrivõtit ja korralikku "Kamasa" tööriista - siis see masin on "Kamasa".

Naistele...

No esiteks on see ILUS! Erk, selge ja väga suur ekraan, puutetundlik loomulikult, kõik töötabki nagu tahvelarvuti või nutitelefoni ekraanil.

Teiseks see on PRAKTILINE ja hästi läbi mõeldud - võtame kasvõi tarvikute või varupoolide hoiustamise, mehaanilised niidinoad õiges kohas, niidistamise ja üldise kasutusmugavuse - kõik on loogilise asukohaga ja olemas.  Tikkimisseadmele on olemas korralik ja turvaline kandekott/hoiustamiskoht. Tarvikuid on kaasas nii palju, et jagub paljudeks tehnikateks/töödeks. Tikkimisraame on saada väga erinevaid mõõte, näiteks lisana soetatav suurim kodumasina tikkimisalaga raam 35x36cm! (kohe on masinaga kaasas 3 raami: 120x120mm, 260x200mm ja 360x200mm)

Beauty_612x357jpg

Kolmandaks masin on väga MOODNE ja tänapäevane - näiteks kasutusjuhend, õpetused ja soovitused on alati vajadusel ekraanil! Pole vaja välja printida paberjuhendit, mis oleks niisugusel masinal paks nagu "Kalevipoeg" eepos, sest võimalusi kasutuseks on meeletult! Selle asemel vali lihtsalt juhendi/raamatu märk ekraanil ja saad samm-sammulised üksikasjalikud näited/juhised/õpetused ekraanilt! 

Inglise keeles, vene keeles, lisaks veel kamaluga teisi keeli, tõsi, meie emakeeles juhist masinas ei ole - kuid kõik pildid, joonised ja tähised on niisugused, et kui on kõigest algteadmised eelpool nimetatud võõrkeelest, saad kenasti hakkama! Loomulikult saab huviline niiöelda algteadmised ja seletused kasutusloogikast meie juures poes, või online abiga. Kui tänu sellele elektroonilisele juhendile jääb mõni puu rohkem metsa alles on see ainult tervitatav. 

Rääkides moodsast masinast - siis jah, sel on ka Wi-Fi see ühendub läbi selle näiteks sinu MySewnet kontoga, selle abil saab masinasse tikkimisfaile saata, masina tarkvara uuendada jne.

See on ka lihtsalt HEA TUJU masin - loomulikult näitab ekraan sulle ära, mis värvi niit järgmiseks panna, millises järjekorras seda teha, näed graafiliselt et niidirullil jääb ka ekraani peal niiti järjest vähemaks, vastavalt sellele, palju veel seda tooni kulub, näed seda, kui kaua mingi värvitooniga tikkimine aega võtab - mitte, et seda oleks praktiliselt väga teada vaja - tikand saab valmis, kui pisted tikitud - aga ikkagi, sa saad vaadata, kas jõuad näiteks rohelise niidi tikkimise ajal ühe cafe latte valmistada või mitte :) 

Aga mis kõige tähtsam on - see loomulikult tikib nii KVALITEETSELT! Ei hakka peatuma siinkohal kõigil sensorsüsteemidel, tarkadel lahendustel ja Husqvarna poolt tehtud tehnilistel lahendustel, huvilistele saab detaile põhjalikumalt seletada. Igatahes tasub varuda siis nii tund või paar vaba aega ;) 

Kõik eelpoolmainitu koos tagab suurepärase tikkimise ja õmbluse kvaliteedi, mis niisuguse masina mõte ongi! 100% soovitame vaatama ja uurima tulla, kui Sul mõlgub mõttes soetada omale midagi erilisemat, ehk isegi veidi luksuslikku...


Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Kas ja kui tihti ma oma tikkimismasinat/õmblusmasinat puhastama pean?

Järgmine

Õmblusmasin Pfaff Ambition 610

Jaga seda artiklit