REGULEERITAV MANNEKEEN, õmblusmannekeen, rätsepamannekeen

Sorteeri:
Otsing:

Rätsepa mannekeen, õmblusmannekeen, muudetava suurusega mannekeen, kes kuidas nimetab, heal lapsel mitu nime, aga reguleeritava mõõduga mannekeen on Sinu õmblustoas üks asendamatu abiline!


Eks proovi, kuidas seljas oleva kleidi alumist äärt märkida - ei õnnestu kuidagi - seisad sirgelt näed ära kust märkida, hakkad märkima, pole enam aluäär sirge... Sama on eseme parajaks passitamisega - näed ära küll, et selg tahab sissevõtmist, aga kust ja kui palju?
Siinkohal tulebki muudetava suurusega õmblusmannekeen appi - tellitava mõõduga mannekeeni peal on nii palju parem rõivaid proovida, passitada ja parajaks mõõta.

Kõik reguleeritavad mannekeenid on teatud suurusvahemikus muudetavad, näiteks A ehk S mõõtu õmblusmannekeen on reguleeritav nr.36-42 suurusnumbrile, B mõõtu nr. 42-48 numbrile jne.
Saad paika panna vajaliku rinnaümbermõõdu, vöö ja puusaümbermõõdu. enamikul meil müüdavatest rätsepa mannekeenidest saab ka talje pikkust reguleerida, kallimatel õmblusmannekeenidel mugavamalt, kaela peal olevast nupust.
Kõik muudetava suurusega mannekeenid on kaetud pehme tekstiiliga, see võimaldab kasutada ka nööpnõelu. Kui Sa ei tea, milline võiks olla Sinu rätsepa mannekeen, siis võta julgelt ühendust ja arutame läbi.

Muudetava suurusega rätsepamannekeen on väärtuslik tööriist igale rätsepale, loomulikult ka kodusele hobiõmblejale, kes soovib luua hästi istuvaid ja kvaliteetseid rõivaid. Saab proovida ja kohandada rõivaid enne nende lõplikku valmimist, see võib säästa palju aega ja vältida võimalikke vigu või ebakõlasid.
Tellitava suurusega mannekeen aitab luua täpseid ja sobivaid rõivaid, mis rõhutavad teie või teie klientide ilu ja enesekindlust.
Kui teil on küsimusi muudetava suurusega mannekeenide kohta, võtke julgelt ühendust