Õmblusmasin HusqvarnaVIKING Opal 650

Õmblusmasinal on eksklusiivne nõustaja - suurepärane abimees algajale õmblejale - vali oma kangatüüp ja tehnika, mida soovid õmmelda (ääristus, nööpauk vms.) ja masin annab sulle parimad seaded ja õige piste. (Soovi korral saad loomulikult seadeid muuta).
Graafilise infoekraan 64*48mm, pisted kuvatakse ekraanile reaalsuuruses! Lai tööpind - nõelast paremal 200mm.
160 erinevat tava- ja dekoratiivpistet, mida saab pöörata, suurendada, ühendada ning masina mällu programmeerida. 4 mälu oma lemmikpistete salvestamiseks (mahub 80 pistet). Lisaks on 7 automaatset nööpauku (PBB - täiuslikult balanseeritud) ja 3 sorti tähed/numbrid (kokku 420 pistet üldse).
Muudetavad piste pikkus kuni 6mm ja -laius kuni 7mm. Pistete peegeldamine külgsuunas. õmblussõlm - Fix ,õmblemise peatamine - Stop ja nõel ülal/all nupud. õmblusnõustaja. Nõelasilma niidistaja. 3 niidinuga. Hea LED valgustus (3 tk). Pressjala surve regulaator. 29 nõelaasendit. Turvaline kaksiknõelaga õmblemise funktsioon.
Elektrooniline jõuülekanne. 5 kiirust. Vabavars+ plastkate. Ei vaja õlitamist - kindel ja lihtne pealtlaetav poolipesa. Kohe kaasas 6 kiirkinnitusega pressjalga ja eraldi on saadaval väga suur valik lisavarustust.
Kaasas korralik plast-kõvakate hoiustamiseks. Disainitud ja projekteeritud Rootsis
Kõiki võimalikke õmbluspisteid näed siit:
http://www.husqvarnaviking.com/SiteMedia/Products/Machines/Stitches/Opal_650_670_-Stitch-Chart-ENG-pdf.pdf?ext=.pdf
http://www.husqvarnaviking.com/en-US/Machines/OPAL-650
Lisa ostukorvi699 €