Õmblusmasin Singer Heavy Duty 6805C

Singer Heavy Duty 6805C on uus ja tugev metallsisuga elektrooniline koduõmblusmasin. 
Ühes tükis metallraam, võimas mootor ja kasutamist lihtsustav elektroonika on need omadused, mis muudavad SINGER® HD6805C vastupidava õmblusmasina tõsiseks töötegijaks. Rahvasuus kui nn. teksaõmblusmasin.
Suur valik tavaõmblusi, baasõmblusi, venivad ja dekoratiivpisted, lisaks väljaõmblemiseks 2 tähefonti, mis annab suured võimalused masina loovaks kasutamiseks ja isikupäraste tööde õmblemiseks.
568 ÕMBLUSPISTET Suur valik reguleeritavaid õmbluspisteid erinevatele õmblustehnikatele ja loovaks õmblemiseks.
SUURENDATUD NÕELA LÄBILÖÖGI JÕUD
Rohkem jõudu mitmekihiliste paksude materjalide õmblemiseks.
Suurem õmbluskiirus. Professionaalne kiirus kiiremaks õmblemiseks.
LCD EKRAAN Selge ekraan sinu valitud pistega, samuti piste seadistused piste pikkuse ja laiuse muutmiseks. Näed ka soovitust pressjala valikuks.
Reguleeritav õmbluskiirus. Õmblemise lõppkiirust saab vastavalt oma soovile reguleerida.
Lihtne nupuvajutusega pistete valimine, enimkasutatavad kohe esiküljel. (kõikidel pistetel on number, sisestad piste numbri ja ongi seadistatud, vajadusel saad veel ise sätteid muuta). Oma piste valimiseks kasuta nuppe LCD ekraani all.
2 TÄHESTIKKU Märgi oma õmblustööd ära nime, märksõna või monogrammiga.
9 AUTOMAATSET 1-ETAPILIST NÖÖPAUKU
Õmble järjestikuseid ühesuguseid nööpauke omal valikul.
NIIDIKATKESTUS NOAD
Masin vasakul küljel niidi katkestamiseks lõikenuga. Lisaks on ka elektrooniline nupust niidilõikur - üks vajutus ja niidid lõigatakse ära.
KIIRE JA LIHTNE NIIDISTAMINE
Lihtne niidistusjuhend masinale joonistatud.
NÕELASILMA NIIDISTAJA
Vaevata nõelasilma niidistamine kiiremaks alustamiseks.
SISSEKUKUTATAV POOLISÜSTEEM
Horisontaalne poolipesa, kerge näha ja lihtne niidistada, hõlbus hooldada. 
Ühes tükis metall raam annab aastatepikkuse vastupidavuse.
LED valgustus - hea selge varjudeta vaade õmblusalale.
NIIDISÕLM ehk Fix nupp ehk kinnituspiste - õmblusmasin õmbleb nupule vajutades niidisõlme ja õmblus ei hargne lahti. Puhas töö ja kiirem, ei pea niite käsitsi sõlmima.
PISTE PEEGELDAMINE
Paljusid pisteid saab peegeldada, rohkem loovaid võimalusi. Ideaalne, kui su suurem õmblusprojekt näiteks ei mahu masina vahele, siis jäta see teisele poole ja tee pistest peegeldus - saad ikak tulemuse nagu vaja, aga õmmelda on mugavam. Samuti hea dekoratiivsetel vastakuti pisteridadel.
PISTE PIKENDAMINE!
Mitmeid õmblusmusterid saab pikendada nii, et piste ei lähe inetult hõredaks vaid lisatakse ka pisteid juurde! Ehk kaunistuspistel saad ikka ilusa ühtlase pistetiheduse.
RIIDESÖÖTJA ALLA LASKMINE, langetatavad söötehambad - vajalik erinevate tehnikate teostamiseks. Näiteks vabakäe teppimine jms.
REGULEERITAVAD PISTE PIKKUS JA LAIUS Reguleeri pisteid vastavalt oma soovile - reguleeringuid saab elektroonilisel masinal teha kõigi pistete puhul!
VABAVARS
Õmble lihtsalt varruka ja pükste ääri.
ROOSTEVABA TERASEST NÕELAPLAAT Riie, nööbid ja lukud libisevad sujuvalt üle nõelaplaadi. Ning tööpinda on lihtne hooldada.
Kaasas on kõik õmblemisega alustamiseks vajalik, poolid, pressjalad, nõelad.
NB! Kui soovid, et me niidistame masina ära ja teeme testõmbluse, siis kirjuta see soov tellimisel märkuste lahtrisse!
Lisa ostukorvi
669 €
#õmblusmasin #koduõmblusmasin #õmblustehnika #soodneõmblusmasin #lihtneõmblusmasin #metallsisugaõmblusmasin #pfaff #husqvarna #husqvarnaviking #singer #carina #mehaanilineõmblusmasin #elektroonilineõmblusmasin #kompuuterõmblusmasin #koduneõmblusmasin #õmblusmasinalgajale #õmblusmasinnõudlikulekasutajale #lihtsakasutusegaõmblusmasin #pfaffõmblusmasin #husqvarnaõmblusmasin #singerõmblusmasin #carinaõmblusmasin #trikotaaźipistetegaõmblusmasin