Overlok HusqvarnaVIKING Huskylock S21, katteõmblusfunktsiooniga

HusqvarnaVIKING Huskylock S21 on suurepärane rohkete võimalustega koduoverlok, millel on ka katteõmblused!
Väga mitmekülgne SUURE tööpinnaga overlok,  millel on lisana kaasas ka pikendus-laienduslaud tööpinna suurendamiseks. Eriti mugav õmmelda mahukamaid projekte. Korralik metallraamile ehitatud masin.
21 õmbluspistet sh. 3mm, 6mm ja kolmekordne katteõmblus. Kettõmblus, 2-,3-,4 niidi äärestus, 2-, 3-niidi rullpalistus. Lihtne seadistada overlokipistetelt katteõmblusele. Kahe-niidilise õmbluse jaoks on konverter sisse ehitatud!
Automaatne niidipinge reguleering vastavalt valitud pistele. Ehk iga piste jaoks on seadistus juba olemas! Diferentsiaalsööde - äärmiselt vajalik vältimaks kootud kangaste ja venivate kangaste lokkimist ja välja venitamist. Reguleeritav piste pikkus, ehk piste tihedus. Reguleeritav on lõikelaius ja pressjala surve.
Ekstra pressjala tõstekõrgus - väga mugav kangast pressjala alla panna ja õmmelda paksemaid materjale.
2 kiirust - kuni 1100 pistet/min. Lihtne niidistada. (tavaniidistus, abiks suurepärane värvikoodide süsteem). Kaasas niidistuse DVD, tarvikutekarp ja prahisahtel. Masinaga kaasas on universaalne pressjalg, millega saab õmmelda kõiki õmblusi ja lisaks on võimalik tellida palju erinevaid presstaldu näiteks krookimiseks, kummipaela panekuks jne. Presstallad on lihtsalt vahetatavad - kiirkinnitusega! Tööpinna valgustus. Niidipingete vabastus - lihtne niidistada - pressjala tõste vabastab kõik niidipingutid. Kaasas on DVD niidistusvideoga. Turvalüliti - masin õmbleb ainult siis, kui esikaas on suletud. Niidinuga - väike, aga mugav asi, vasakul masina küljel, saab niidid katkestada täpselt õige pikkusega, et uuesti õmblema hakkamine oleks sujuv. Joonlaua märgistus masina küljes, hea kiirelt mõõta pisiasju, paelajuppi või kummi jne. Sisse-ehitatud kandesang, mugav masinat tõsta ja transportida. Masinal on kaasas ka prahisahtel, kuhu kangaserva lõikejäägid kogunevad.
Broźüür
Lisa ostukorvi799 €