mySewnet Platinum tikkimistarkvara, tikkimisprogramm

MySewnet Platinum 2021 - kõige uuem ja täiuslikum tikkimistarkvara. Sobib PC ja MAC arvutitele! NB! Programm on ainult ingliskeelsena.

Tarkvara ostuga, kui Sa pole kunagi varem sellega kokku puutunud - küsi juhiseid, õpetusi. Võimalik kokku leppida poes füüsiline konsultatsioon, või abistame online teel. 

mySewnet Platinum 2021 tikkimistarkvara annab sulle võimaluse luua ainulaadseid tikandeid, annab uue taseme sinu loovusele ja on väga kasutajasõbralik. Loodud modernse Windows®10, Windows®8 (töötab ka Windows 7) tehnoloogia baasil.

MySewnet Platinum on maksimaalne tikkimistarkvara süsteem, kus saab luua tikandeid piiramatute võimalustega. Kas soovid ainult muuta tikandis värve, muuta tikkimispistete alasid või lisada tekste. Seda saab teha mySewnet Platinum versiooni abil. Saab luua tikandeid ka automaatselt piltide peale, lisada automaatselt raaamistusi või pitse või spetsiaalseid pisteid programmis mySewnet Platinum Create.

MySewnet Platinum pakett sisaldab kogu valiku MySewnet tikkimise tarkvara süsteemist, automaadid, tähestikud, tikandid, lisaks viis ainulaadet moodulit ja 100 tikandit kingituseks.

MOODULID:

PREMIER+™ 2 Extra / 

PREMIER+™ 2 Embroidery 

PREMIER+™ 2 Explorer/Finder Plug-in

PREMIER+™ 2 Thread Cache

PREMIER+™ 2 Card Shop*

PREMIER+™ 2 Modify

PREMIER+™ 2 Design Aligner*

PREMIER+™ 2 CrossStitcher

EKSKLUSIIVSED TARKVARA MOODULID:

PREMIER+™ 2 PhotoStitch*
PREMIER+™ 2 Family Tree*
PREMIER+™ 2 Create
PREMIER+™ 2 Sketch*
PREMIER+™ 2 Font Create*

Rohkem informatsiooni leiad lehelt http://www.premierplusembroidery.com/en

Lisa ostukorvi1 595 €