Selles masinas on palju projekte, õpetusi - kuidas algusest lõpuni üks ese valmis teha ja selleks on vajalikud tikkimisfailid masinas. Juhend, mis järjekorras ja kuidas midagi teha. Mis tarvikuid vaja läheb jne.

Tikkimis- ja õmblusmasin HusqvarnaVIKING Designer Epic II

Saadaval TELLIMISEL! 
Kõige täiuslikum ja kõige moodsam masin tikkimiseks ja õmblemiseks, mis täna saadaval. Loodud õmblejatelt õmblejatele - ehk insenerid ja disainerid on kasutanud arendamiseks ettepanekuid õmblejatelt, lapitöö tegijatelt, tikkijatelt.
Vabastage õmblemis- ja tikkimisvõimaluste universum, kasutades mySewnet ™ süsteemi, mis sisaldab tasuta pilvepõhist salvestust ja disainiülekandeid, rakendusi, teenuseid.
Project Creator teenus ja värsked ideed  on saadaval otsevoogudes, 
otse ekraanil mySewnet ™ ajaveebist. 
Parim ja ainus süsteem õmblusmasinatööstuses koos WiFi-ühendusega, mis võimaldab masina uuendusi ja disainide ülekandeid kõikjal tasuta kasutada. 
Sirvige ja otsige sobivat tikandidisaini oma DESIGNER EPIC ™ 2 ekraanil esimese mySewnet ™ raamatukogu kaudu. Liituge ja nautige tuhanded kontrollitud ja kvaliteetseid tikandeid enda järgi kohandamiseks ja välja tikkimiseks. 
Integreeritud kahe riidesöötja tehnoloogia viib teie õmblustööd edasi, ilma, et oleks vaja eraldi ülemist riidesöötjat. 
Iga õmbleja unistus! Alati ühtlane riidesööde, ükski materjal ei ole enam takistuseks. Suur nõela läbistusvõime, mis on PARIM omas klassis. Ühe nupuvajutusega nõelasilma niidistamine - täisautomaatne. Suurim õmblusala - omataoliste seas parim. Õmblusala valgustus on välja töötatud koostöös optometristidega! Väldib varjude tekkimist.  Reguleeritav led-valgustiga õmblusjuhik, valgusjoon kangal, mis aitab sul hoida õiget joont. Tööstuslike niidirullide kasutamise võimalus ilma lisatarvikutega. Suuremad poolid - taaskord parim mahutavus omas klassis, peab vähem poolima, saab kauem tikkida või õmmelda. Poolimiseks loomulikult on eraldi mootor, võimaldab samal ajal õmmelda või tikkida ja pooli kerida. Suurim puutekraan, mis töötab nagu sinu tahvelarvuti. Mitmefunktsionaalne jalapedaal - tagasisööde, niidikatkestus. 
Kõiki võimalusi vaata siit: https://www.husqvarnaviking.com/en-US/Machines/DESIGNER-EPIC-2
Lisa ostukorvi7 999 €