Sukavardad Prym Ergonomics 20cm pikkus, erinevad mõõdud

Need uue põlvkonna kudumisvardad on kerged, paindlikud ja ideaalse kujuga. Tihedas koostöös kudujatega kujundati traditsioonilised kudumisvardad täiesti ringi, muudeti nii materjali, kuju, tööfunktsiooni kui ka ergonoomilisust – ühesõnaga kõike, mis mõjutab kudumise tunnet.
Uus ots.
Varrastele disainiti täiesti ainulaadne tilgakujuline ots, mis optimeerib lõnga vardale võtmist ja selle juhtimist. Need tilgakujulised vardaotsad muudavad kudumise algajale lihtsamaks ja võimaldavad kogenud kudujal kududa kiiresti ja vaikselt isegi keerulisi koekirju.
Uutmoodi läbilõige. Uute varraste läbilõige on otsa poolt ümar ja muutub seejärel kolmnurkseks. Tänu varda kolmnurksele kujule puutuvad silmused vastu varrast võimalikult vähe ja seetõttu saavad need vardal märgatavalt vabamalt liikuda, nii on kudumine palju lõbusam, sest ei ole enam vajadust silmuseid kudumise ajal pidevalt edasi lükata.
Uus otsanupp. Uutes klõpsnuppudes on ühendatud kaks ideed: nende geniaalselt disainitud otsanuppudega saab kaks varrast omavahel kokku klõpsata ja silmused, mis on vardale kootud, jäävad kahe klõpsnupu vahele kindlalt paigale ega jookse vardalt maha. Nii töötavad klõpsnupud ka silmusepiduritena.
Ringvardad. Prymi ergonoomilised ringvardad on omavahel ühendatud terastrossiga. See plastkattega tross on peenike ja jõuline ning seetõttu vaba tavapäraste plasttamiilide nö mälust, mistõttu viimased spiraaliks rulluvad. Käed saavad nüüd rahulikult ainult kudumisega tegeleda ja ei pea vaeva nägema pideva tamiili sirgendamisega.
Sukavardad. Kõik uued Prymi ergonoomilised kudumisvardad järgivad sama põhimõtet: vorm järgib funktsiooni. Ka sukavarraste puhul teenib nende välimus kasutamist ja ideed, et nendega lihtsalt on kergem kududa.
Varraste materjal. Vardad on valmistatud kõrgekvaliteedilisest sünteetilisest materjalist, tänu millele on kudumisvardad käes äärmiselt kerged, väga vaiksed ja meeldivalt paindlikud. Varraste neutraalse alabastervalge tooni taustalt paistab igasugune lõng hästi välja. Prymi ergonoomilised vardad on kätte võttes kohe soojad, neid on hea ja mugav käes hoida, kuigi nad on silmuste vabaks libisemiseks väga siledaks poleeritud. Materjal ei tundu käes nii kõva kui metall või puit.
Seda uut kudumise tunnet lihtsalt peab ise kogema!
Pakendis sukavardad ehk 5tk, pikkus 20cm, mõõte on erinevaid.
Lisa ostukorvi