Õhkniidistusega Overlok ja kattemasin Pfaff Admire Air 7000

See õhkniidistusega overlok ja kattemasin Pfaff Admire Air 7000 on koduoverlokkide absoluutne tippmudel.
ERAKORDNE ÄÄRISTUS JA KATTEMASIN ÜHES! Kvaliteetne metallist karkass, masin on suur ja stabiilne ka kiirelt õmmeldes.
• Ühe puutega elektrooniline õhkniidistus-PFAFF® admire ™ air 7000 ühe nupuvajutusega
õhuga niidistamise funktsiooniga saate masina niidistatud hõlpsalt ühe nupuvajutusega.
Värviline puuteekraan - valige välja oma õmblus ning optimaalsed niidipinged, soovitatav õmbluspikkus ja muud sätted määratakse automaatselt.
• Erakordne valgustus - õmblusala erakordne valgustus optimaalse nähtavuse tagamiseks - 60% heledam tööpinna valgustus kui teistel masinatel (5 LED valgustit).
• Vabavars - vabavars võimaldab hõlpsat juurdepääsu väiksematele projektidele, nagu kätised, ääred ja laste riided.
Põlvekang - käed-vaba pressjala tõstmine hõlbustamaks õmblemist ja töö juhtimist.
• 26 dekoratiiv- ja katteõmblust, kasutades õmblustel 5/4/3/2 - 5/4/3/2 niiti, masin pakub 26 erinevat õmblusvõimalust paljude õmblustehnikate jaoks.
Turvalukustus - masin õmbleb vaid siis, kui esikaas on suletud. Samuti peab presstald olema alla-lastud asendis! Ekraanile tuleb teade, kui üks või teine on ununenud.
Diferentsiaalsööde - automaatne ja ka ise reguleeritav - loomulikult, tänapäevaste materjalide puhul asendamatu. Ideaalne tulemus venivatel kangastel, kudumitel jms.
Niidikääride ja pinsettide hoiukoht on sisse-ehitatud, alati käepärast, kui sa neid vajad.
Elektrooniline nõelajõu kontroll - ükskõik, kas õmbled õhukesi, tihedaid, pakse, või kohevaid kangaid, üks või mitu kihti - nõela läbistusjõud on alati ideaalne.
MÄLU - oma teatud õmbluspiste/seadistused saad ka salvestada! mälukohti on lausa 30.
Muudetav õmbluskiirus - ekraanil, igal ajal. Võimalik on masinale ette anda maksimaalne õmbluskiirus, näiteks tähelepanu nõudvamatel töödel - siis olenemata sellest, kuidas pedaalile vajutad kasutab masin sinu etteantud maksimumkiirust. 
Muudetav piste pikkus ehk õmblustihedus, reguleeritav lõikelaius.
Nuga on deaktiveeritav, ära keeratav.
Universaalne pressjalg - millega saad õmmelda masinal seadistatavaid pisteid. Presstallal on kiirkinnitus, lisana on võimalik tellida väga erinevate tehnikate jaoks presstaldu. Muudetav pressjala surve - kui õmbled erinevaid kangaid, väga vajalik. Ekstra pressjala tõstekõrgus - kui on vaja õmmelda paksemaid, mahulisemaid materjale. Pehmema nn. softgrip kattega käsiratas, mõnus kasutada, ei libise ära nagu tavaplastik. 
Automaatne eelseadistatud niidipinge igale pistele (vajadusel saab sätteid ka muuta).
Niidipingete vabastus - tõsta pressjalg üles ja kõik niidipinged on vabad. On olemas seaded erinevate niitide jaoks, nii klassikalise overloki niidi jaoks kui ka näiteks paksema dekoratiivniidi tarbeks.
Sisseehitatud kaheniidilise õmbluse konverter. Sisse-ehitatud niidinuga, mugav niidikatkestus peale õmbelmist, niidid jäävad õige pikkusega, et alustada uuesti õmblemist. Masinaga kaasas on prahisahtel - lõikeservade kogumiseks. Overlokil on sisse-ehitatud kandesang, mugav, kui on vaja masinat tõsta ja transportida.
Kaasas on tööpinna pikendus-laienduslaud! 
Broźüür
Pfaff overlokid omaduste võrdlusleht
Lisa ostukorvi2 490 €