Õhkniidistusega Pfaff Admire Air 5000 overlok

Overlok, ääristusmasin Pfaff Admire Air 5000 - suurepärane koduoverlok, millel on õhkniidistus. 

UUS mudel! Ainulaadne niidistussüsteem - haarjate niidistus suruõhuga! 

Nõelte niidistus on mugav masina külge ehitatud niidistaja abil. LED valgustus, ühtlasem vastupidavam ja varjuvaba tööpinna valgustus. Diferentsiaaletteanne on reguleeritav. Miks on vaja diferentsiaalsöödet? Näiteks kudumite, venivate jms. kangaste puhul vältimaks õmbluste välja venimist, samas saab diferentsiaalsööte seadistamisega just ka krookida kangaid (kergemaid, õhemaid). Reguleeritavad on pistepikkus, lõikelaius ja pressjala surve. Pressjala ekstra tõstekõrgus, väga mugav ka paksemate kangaste õmblemisel ja töö pressjala alla panekul. Elektrooniline jõuülekanne, nõela läbistusjõud on parem, õmbled ühemaid või paksemaid kangaid.

Olemas on sisse-ehitatuna 2 niidilise õmbluse konverter. Overlokil on nelja, kolme ja kahe niidiga õmblusd. 15 erinevat pistet - kolme ja neljaniidiline lai ja kitsas overlokõmblus. Kolmeniidiline pöördpalistus. Tagasikeeratud kolmeniidiline pöördpalistus. Kaheniidiline kahekordne overlokõmblus, lai ja kitsas. Nelja niidi äärestus, kolme niidi piste, flatlock jne.  Vabavars, et oleks mugav torujaid esemeid õmmelda, näiteks käiseotsi, püksisääri kaasas on prahisahtel ja ka tarvikute karp.

Turvalukustus - masin õmbleb ainult siis, kui esikaan on suletud.
Kiirkinnitusega pressjalg, universaalse pressjalaga saad õmmelda kõiki pisteid, mis masinal on, saadaval on veel erinevaid lisapresstaldu nt. elastikpaela pressjalg, krookimispressjalg jne. Õmbluskiirus on kuni 1300pistet minutis, kiiruse reguleerimine jalgpedaaliga. Elektrooniline kiiruse kontroll tagab, et nii aeglaselt kui kiiresti õmmeldes tuleb piste hea kvaliteediga. Masinal on mugav niidinuga - pole vaja otsida kääre, noa abil katkestad niidid just õige pikkusega, et uuesti õmblema hakates oleks kõik korras.  Broźüüri infoga (ingliskeelne, pistete valik piltidena) leiad siit:

https://www.pfaff.com/SiteMedia/PFAFF/Content/Campaigns/English_PFAFF_AdmireSerger_F-B.pdf

Lisa ostukorvi
1 190 €
#overlok #pfaff #admireair5000 #ääristusmasin #neljaniidilineoverlok #õhkniidistusegaoverlok #nõelaniidistusegaoverlok #overlokõmblusmasin #koduoverlok #lihtsakasutusegaoverlok