Niidistuseks leiad videod siit (kõik erinevad): https://www.youtube.com/playlist?list=PLqrv5Bw762fJWUiaDxDcoVu4U2zGV-vUk

Overlok kattemasin Pfaff Coverlock 3.0

Pfaff Coverlock 3,0 overlok ja kattemasin, mõlema funktsioonid. Professionaalne tulemus kodusel õmblustööl.
Metallsisuga ja väga suure tööpinnaga koduoverlok. Kaasas on veel tööpinna suurendamiseks pikendus-laienduslaud.
Äärestusmasina ja kattemasina pisted ühes masinas- kokku on 23 erinevat õmbluspistet sh.  2-, 3-, 4- ja 5 niidi õmblused (katteõmblus kahe ja kolme nõelaga, kitsalt ja laialt, kettõmblus, overlokõmblused nelja ja kolme niidiga, rullpalistused, kahe-niidi palistused). 2-niidilise õmbluse konverter on sisseehitatud.
Automaatne niidipinge igale pistele eelseadistatud (vajadusel saab kohandada ja muuta). niidipingete lihtne vabastus - pressjala tõstmisega vabastatakse niidipingutid.
Lihtne ümberseadistus overloki õmbluselt katteõmblusele - sest pressjalga ja nõelaplaati EI PEA vahetama! 
Värvikoodidega niidistus - lihtne skeem, kuidas niidid õigesti peale panna.
Muudetav piste pikkus ehk piste tihedus.
Reguleeritav lõikelaius.
Muudetav pressjala surve - äärmiselt vajalik lisa erinevate materjalide puhul. Ekstra pressjala tõstekõrgus - mugav paksemate materjalide õmblemisel. kiirkinnitusega universaalne pressjalg. Lisaks on võimalik tellida palju erinevaid presstaldu (krookimise, paela, kandi, kummipaela, pärli jne.)
Ära keeratav ehk deaktiveeritav ülemine nuga.
Elektrooniline nõelajõu kontroll - nii õhukesi, kui paksemaid, tihedamaid kangaid õmmeldes on nõela läbistusjõud ideaalne.
Diferentsiaalsööde - vajalik venivate kangaste ja kudumite puhul eriti.
Muudetav õmbluskiirus, kaks astet - maksimaalne õmbluskiirus 1100 pistet minutis. Niidinuga - mugav õmblust lõpetatdes lõigata niidid, see jätab just õige pikkusega niidiotsad, et saad uuesti õmblemist alustada.
turvalukustus - masin õmbleb siis, kui esikaas on suletud. Sisseehitatud kandesang, kui on vaja masinat tõsta ja transportida.
Kaasas on prahisahtel - mugav koguda kangaserva lõikejääke. Disainitud Saksamaal
Pistete tabel
Niidistusteks on tehtud ka videod: https://www.youtube.com/playlist?list=PLqrv5Bw762fJWUiaDxDcoVu4U2zGV-vUk
Broźüür
Lisa ostukorvi899 €