Overlok Pfaff Admire 1000 UUS! Kvaliteetne kompaktne mudel

Pfaff Admire 1000 - kõige uuem kompaktne overlok Pfaff´ilt. Matallkarkassil.
Võimalik on niidistada 4/3/2 niidiga
*16 erinevat õmbluspistet sh. õmblused viimistlusteks, dekoratiivseteks õmblusteks ja kangaservade viimistlemiseks, tagasikeeratud servad ja muu õmblemiseks.
*Täisjuurdepääsuga haarajate niidistamine, nii vasak kui ka parem esikate avanevad, et tagada täielik juurdepääs haarajate alale, muutes niidistamise ülilihtsaks.
*Integreeritud õmbluste juhik Reguleeritav juhik, mis aitab õmmelda ideaalselt sirgeid õmblusi ja servi.
*Diferentsiaalsööde Täiesti ühtlased õmblused – ei mingit venimist ega moonutusi kudumite servadel ega peenemate kangaste kokkukrookimisi. Seda funktsiooni saab kasutada ka kroogitud servade õmblemiseks. *Ohutuslukustus takistab masinal õmblemist, kui esikate on avatud.
*Eelniidistatud - võtad masina karbist välja juba eelniidistatud kujul, et õmblemist oleks lihtne alustada.
*Reguleeringu- ja värvikoodi järgi niidistamine *Niidipinged reguleerimisratastel ja värvikoodiga niidistustähised muudavad niidistamise lihtsaks.
*Reguleeritav pressjala surve tagab sujuva kanga etteande erinevate kangapaksuste jaoks. *Reguleeritav üleserva lõikelaius, õmbled korralikud servad paljudele kangatüüpidele. *LED valgustus - optimaalne nähtavus LED-valgustusega.
*Reguleeritav niidipinge Ideaalne õmbluste moodustumine teie niidi ja tehnika jaoks.
*2-niidilise õmbluse konverter, õmble 2-niidilised õmblused, õmbluse viimistlused ja äärised, lihtsalt ühendades 2-niidilise õmbluse konverteriga.
*Reguleeritav õmbluspiste pikkus - määra piste pikkus erinevatele kangastele ja tehnikatele. *Prügikast - kinnitatav prügialus kangaäärte kokkukorjamiseks.
*Niidinuga  - mugav sisseehitatud niidinuga niidiketi katkestamiseks.
*Liigutatav nuga - spetsiaalsete overlokitehnikate jaoks ärakeeratav ülemine nuga.
*1300 õmblust minutis, kuni 1300 õmblust minutis, säästad aega.
*Universaalne standartne pressjalg - masinale on lisatud universaalne standartne pressjalg. Lihtsalt kinnitatavad ehk kiirkinnitusega pressjalad on tellitavad loovamate võimaluste jaoks.
*Sisseehitatud tarvikute hoiuruum - hoidke oma lisanõelad, konverterit, pistepiiki ja tolmuharja korralikult overlokmasina esikaane sees.
Turvalukustus - masin õmbleb, kui esikaas on suletud.
Lisa ostukorvi
419 €