DESIGNER RUBY 90 - HUSQVARNA VIKING

Tikkimis- ja õmblusmasin HusqvarnaVIKING Designer Ruby 90

Tellimisel! 
Ergonoomiline disain, väga vaikne ja stabiilne, vähem vibratsiooni - nii tikkimisel kui õmblemisel.
JoyOSAdvisor - sellisena vaid Husqvarna mudelitel - nõustaja, mis aitab õmmelda või tikkida. Lühidalt valid oma kangatüübi (veniv, paks, nahk vm.), seejärel valid tehnika, mida soovid teha (nööpauku, ääristust, ühendust) ja masin valib parimad seaded, sobilikuma piste ja annab pressjala, nõela jm. soovitused ekraanile. Lisaks on muidugi olemas interaktiivsed õpetused -näiteks soovid lukku õmmelda, siis pilt-kasutusjuhend õpetab samm-sammult, mida teha!
Kasutusjuhend on masinas - samm-sammult saad vaadata, kuidas täpselt tikandit positsioneerida, pisteid luua, salvestada vms. Äärmiselt põhjalik ja enamasti selgete piltjuhistega lisaks tekstile.
Tikkimisel on olemas ka tugikangaste info - millist täpselt oleks parim kasutada enda projektil, kangal.
Põhjalik kasutusjuhend, õpetus lisatarvikute kasutamiseks (näiteks viltimisseade, paeltikandi seade vms.)
deLuxe StitchSystem - olenemata niidi tüübist (viskoos, metallik, villane) ja kangast garanteerib korraliku piste, et tikand, kaunistuspisted või õmblus saaks korrektne.
mySewnet™
 - Wi-Fi kaudu ühendus, masina uuendamiseks, tikandite saatmiseks, oma projektide loomine, salvestamine, tikandite kogud jm.
Väga suur 10,1`` (217*136mm) puuteekraan, toimib sarnaselt tahvelarvutile
Palju ruumi! 310mm nõelast paremale on tööpinda. Mugav lapitekkide, mantlite jms. suuremate projektide jaoks.
Suur niidihoidja - võimaldab lisaks tavapärastele niidirullidele ka suuri koonuspoole kasutada.
Mahukamad alusniidi poolid, mahutavad oluliselt rohkem niiti, jagub kauemaks nii õmblemisel kui tikkimisel.
Uuendatud LED valgustus, väga ühtlane ja naturaalse tooniga valgustus, ei tekita varje - võimalik intensiivsust muuta.
Elektrooniline nõela jõu kontroll, läbistab pakse ja mitmekihilisi kangaid probleemideta (kuni 150NWT)
Eksklusiivne sensorsüsteem niidipinge ja pressjala survele. Iga tehnika jaoks on seadistatud pressjala tõstmine-langetamine - näiteks vabakäeteppimisel, õmblemisel. Kohandub vastavalt kangale. Näiteks valides nõela asendi all õmblemisel tõuseb pressjalg masina peatudes alati kergelt üles, et oleks mugav kangast liigutada (kantimisel, teppimisel jne. ideaalne)
Eksklusiivsed kaunistuspisted, eripisted - näiteks litritega, paeltega jne. Võimalik õmbluspisteid ka tikkimisraami programmeerida.
Niidisensorid üleval ja all - annavad märku niidi lõppemisest. Topelt riidesöötesüsteem, ülemine riidesöötja lisavarustusena on masinaga kaasas.
29 nõela positsiooni, pistete peegeldused, muutmised. Täisautomaatne nõela niidistaja. 2 USB pesa (tikandeid saab USB pulgalt laadida lisaks WiFi´le). Pusavaba süstikusüsteem
Masin on ehitatud korralikule metall karkassile (alumiiniumist). Poolimiseks eraldi mootor - võimaldab õmmelda/tikkida ja poolida üheaegselt. Eraldi otseõmbluse nõelaplaat, seaded ja pressjalg kaasas. Automaatne hüppeniitide lõikus tikkimisel (deaktiveeritav).
Rootsis disainitud ja välja töötatud insenerilahendused.
Infot masina kohta:  https://www.husqvarnaviking.com/en-US/Machines/DESIGNER-RUBY-90
Lisa ostukorvi5 999 €
Eraldi on saadaval palju lisatarvikuid ja erinevas mõõdus tikkimisraame, näiteks paeltikandi tegemiseks uus seade.